راهنمای ثبت نام

mirtazapine 15mg

mirtazapine 15mg uk

melatonin weed high

melatonin and weed 

 « راهنمای ثبت نام »

ثبت نام سمينار بصورت online و از طریق سایت www.fham.org امکـان پذیر میباشد. همکاران محترم جهت بررسی وضعیت ثبت نام خود می توانند به صفحه لیست ثبت نام شدگان  مراجعه نمایند.

 توجه1: به علت محدودیت مکان برگزاری، در صورت تکمیل ظرفیت، ثبت نام ممکن است قبل از مهلت اعلام شده متوقف گردد.

توجه2: پس از زمان اعلام شده ثبت نام  پیش از سمینار امکان پذیر نبوده و فقط در صورت وجود ظرفیت خالی، در محل برگزاری سمینار، روز چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 از ساعت 8 لغایت 16 ثبت نام انجام خواهد شد.

 نکات قابل توجه در ثبت نام:

1: اعلام کلمه کاربری ((Username و رمز عبور ( Password (

برای تمام افرادی که از طریق سایت ثبت نام می نمایند یک کلمه کاربری (username) و رمز عبور (password) اعلام می شود که برای تکمیل اطلاعات فرم و ثبت نام در برنامه های مختلف سمينار، وارد کردن آنها الزامی است .لذا خواهشمند است این کلمه کاربری (username) و رمز عبور(password) را یادداشت نموده و در نگهداری آن دقت به عمل آورید.

درمورد اعضای انجمن چشم پزشکی،کلمه کاربری همان شماره نظام پزشکی و رمزعبور همان شماره عضویت انجمن می باشد

2: ثبت اطلاعات چشم پزشكان عضو انجمن چشم پزشكي در سايت سمينار

دبیرخانه سمينار به منظور سهولت در امر ثبت نام ،اطلاعات چشم پزشکانی که در سمينارهای قبل به طور منظم ثبت نام داشته اند را در سایت سمينار نگهداری نموده است،لذا چشم پزشكان عضو انجمن چشم پزشكي می توانند با وارد کردن username (شماره نظام پزشکی) وpassword (شماره عضویت انجمن) خود نسبت به ثبت نام و تكميل يا اصلاح اطلاعات فردي و ثبت فيش هاي واريزي حق ثبت نام جهت قطعي شدن ثبت نام خود اقدام نمایند.

درصورت عدم اطلاع ازشماره عضویت (password) خود لطفاً با دبیرخانه سمينار با تلفن 021-55421113 تماس بگیرید. پس از این مرحله، نام شما در ثبت نام شدگان اولیه سمينار وارد می شود.

 3: انجام ثبت نام قطعی

·   برای انجام ثبت نام قطعی، همكاران ارجمند در موعد مقرر بايد با مراجعه به سايت www.fham.org اقدام به تائيد و تكميل فرم ثبت نام نمايند.

·      همچنين پس از پرداخت هزينه شركت در سمينار (بر اساس جدول هزينه ها ) شماره فيش پرداختي خود را در محل مربوط به ثبت فیشهای پرداختی وارد و یا از طریق پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام را پرداخت  نمائيد.

·      لازم بذكر است كه همكاران عزيز مي بايست 5 روز بعد از وارد كردن شماره فيش پرداختي به سايت www.fham.org مراجعه و وضعيت ثبت نام خود را از لحاظ قطعي شدن آن در ليست ثبت نام شدگان سمینار ملاحظه فرمايند. درصورت عدم مشاهده نام خود در ليست مربوطه، با دبيرخانه سمينار (021-55421113) تماس حاصل نموده و مراتب را اطلاع دهيد.

·      همچنين لازم بذكر است ثبت نام در زير بخش هاي مختلف سمينار مانند كارگاه ها و برنامه هاي جانبي منوط به قطعي شدن ثبت نام مي باشد.

·      تكميل بخش اطلاعات فيش واريز وجه در سايت، براي قطعي شدن ثبت نام كافي است و نيازي به ارسال فيش ها به دبيرخانه سمينار نمي باشد.

 4: صدور کارت شرکت درسمينار

کارت شرکت در سمينار افرادی که ثبت نام قطعی شده اند، پیش از سمينار صادر خواهد شد.

*عکس شناسایی برخی از همکاران چشم پزشک مربوط به سال های گذشته است، چنانچه تمایل به تغییر آن دارید هرچه زودتر عکس جدید خود را به دبیر خانه سمينار ارسال فرمایید و يا از طريق سايت سمينار (www.fham.org) در صفحه اطلاعات ثبت نام‌، عكس خود را درج (upload) نماييد.

 برنامه سمینار

در این سمینار شاهد ارایه سخنرانی ها، پانل های تخصصی، کارگاه های آموزشی، مقالات و سایر تولیدات علمی در رشته ها و...

ثبت نام

آغاز ثبت نام عادی:1 دی ماه 98

پایان ثبت نام عادی:20 فروردین 99

درباره سمینار

بیست و ششمین سمینار سالیانه فارابی ، همانند سال های گذشته، با حضور و مشارکت ارزنده تمامی صاحبنظران و فعالان ...


اخبــار

تغییر تاریخ برگزاری بیست و ششمین سمینار سالیانه فارابی
همراهان بزرگوار سمینار فارابی با عنایت به بخشنامه دفتر آموزش مداوم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص لزوم پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا و لغو یا تعلیق کلیه کنگرهها و سمینارها تا اطلاع ثانوی، تاریخ برگزاری بیست و ششمین سمینار سالیانه ادامه خبر ...

تازه های اپتومتری
ادامه خبر ...

جشنواره فیم و عکس
ادامه خبر ...

آغاز فعالیت بیست و ششمین سمینار سالیانه فارابی تازه های چشم پزشکی
تازه های چشم پزشکی 3 تا 5 اردیبهشت 1399 تهران،پژوهشگاه صنعت نفت ادامه خبر ...گالریبرگزار کنندگان سمینار


حامیان سمینار