صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما   آرشیو
       دومین رقابت معرفی موارد بالینی جالب       نهمین سمینار ترجمانی چشم پزشکی ایران       جشنواره فیلم و عکس       بیست و پنجمین سمینار سالیانه فارابی
جستجوی سخران Speaker Search



نام خانوادگی: نام: شماره نظام پزشکی:

      

« Not Result »




ردیفنام - نام خانوادگیاداره کننده (برنامه)زمانمکان
1 علیرضا ابراهیم سلطانی کارگاه: Anesthesia Challenges in Eye Surgery  11  اردیبهشت
11:30 - 13:00

سالن توسن
2 حميد احمديه سمپوزیوم: Retinal Vascular Disease  11  اردیبهشت
08:30 - 10:00

سالن آزادگان
3 يداله اسلامي کارگاه: Secondary Glaucoma  11  اردیبهشت
16:30 - 18:00

سالن گلشن
4 بهرام اشراقي سمپوزیوم: Surgical Rejuvenation  11  اردیبهشت
11:30 - 13:00

سالن آزادگان
5 زهرا اعلمي هرندي کارگاه: Multimodal Imaging in Retinal Disorders  11  اردیبهشت
14:30 - 16:00

سالن سروش
6 مسعود اقصايي فرد کارگاه: Optic Neuropathies  11  اردیبهشت
14:30 - 16:00

سالن آرش
7 محسن بهمني كشكولي کارگاه: Non-Surgical Facial Rejuvenation  11  اردیبهشت
16:30 - 18:00

سالن سروش
8 فرزاد پاكدل کارگاه: Non-Surgical Facial Rejuvenation  11  اردیبهشت
16:30 - 18:00

سالن سروش
9 محمدرضا پنجتن پناه کارگاه: Secondary Glaucoma  11  اردیبهشت
16:30 - 18:00

سالن گلشن
10 وفا ثمره اي کارگاه: Secondary Glaucoma  11  اردیبهشت
16:30 - 18:00

سالن گلشن
11 میهن جعفری جاوید کارگاه: Anesthesia Challenges in Eye Surgery  11  اردیبهشت
11:30 - 13:00

سالن توسن
12 منصوره جمشیدیان طهرانی کارگاه: Non-Surgical Facial Rejuvenation  11  اردیبهشت
16:30 - 18:00

سالن سروش
13 سيدمهدي حسيني تهراني کارگاه: Perioperative Screening and Planning in Refractive Surgery  11  اردیبهشت
11:30 - 13:00

سالن سروش
14 عليرضا خدابنده کارگاه: Multimodal Imaging in Retinal Disorders  11  اردیبهشت
14:30 - 16:00

سالن سروش
15 فيروزه رحيمي کارگاه: Perioperative Screening and Planning in Refractive Surgery  11  اردیبهشت
11:30 - 13:00

سالن سروش
16 حمید ریاضی اصفهانی سمپوزیوم: Retinal Vascular Disease  11  اردیبهشت
08:30 - 10:00

سالن آزادگان
17 محمدعلي زارع مهرجردي کارگاه: Updates on KCN Management  11  اردیبهشت
16:30 - 18:00

سالن آرش
18 حسين سالور سمپوزیوم: Surgical Rejuvenation  11  اردیبهشت
11:30 - 13:00

سالن آزادگان
19 مصطفي سلطان سنجري کارگاه: Optic Neuropathies  11  اردیبهشت
14:30 - 16:00

سالن آرش
20 محمد سليماني کارگاه: Tips & Tricks in Ocular Trauma and Emergency  11  اردیبهشت
16:30 - 18:00

سالن توسن
21 سید حسین صدرالسادات کارگاه: Anesthesia Challenges in Eye Surgery  11  اردیبهشت
11:30 - 13:00

سالن توسن
22 مهدی صنعت کار کارگاه: Anesthesia Challenges in Eye Surgery  11  اردیبهشت
11:30 - 13:00

سالن توسن
23 سيدعلي طباطبايي سمپوزیوم: Current Management of Ocular Infections  11  اردیبهشت
14:30 - 16:00

سالن آزادگان
24 يوسف عليزاده کارگاه: Multimodal Imaging in Retinal Disorders  11  اردیبهشت
14:30 - 16:00

سالن سروش
25 هوشنگ فقيهي سمپوزیوم: Retinal Vascular Disease  11  اردیبهشت
08:30 - 10:00

سالن آزادگان
26 سيدمحمد قريشي کارگاه: Updates on KCN Management  11  اردیبهشت
16:30 - 18:00

سالن آرش
27 ابوالفضل كسائي سمپوزیوم: Surgical Rejuvenation  11  اردیبهشت
11:30 - 13:00

سالن آزادگان
28 افشين لطفي صديق کارگاه: Perioperative Screening and Planning in Refractive Surgery  11  اردیبهشت
11:30 - 13:00

سالن سروش
29 گلشن لطيفي کارگاه: Perioperative Screening and Planning in Refractive Surgery  11  اردیبهشت
11:30 - 13:00

سالن سروش
30 سيدفرزاد محمدي کارگاه: Perioperative Screening and Planning in Refractive Surgery  11  اردیبهشت
11:30 - 13:00

سالن سروش
31 مسعود محمدي کارگاه: Secondary Glaucoma  11  اردیبهشت
16:30 - 18:00

سالن گلشن
32 مهدي مدرس زاده سمپوزیوم: Current Management of Ocular Infections  11  اردیبهشت
14:30 - 16:00

سالن آزادگان
33 محمدرضا منصوري سمپوزیوم: Current Management of Ocular Infections  11  اردیبهشت
14:30 - 16:00

سالن آزادگان
34 احمد ميرشاهي سمپوزیوم: Retinal Vascular Disease  11  اردیبهشت
08:30 - 10:00

سالن آزادگان
35 مسعود ناصري پور کارگاه: Tips & Tricks in Ocular Trauma and Emergency  11  اردیبهشت
16:30 - 18:00

سالن توسن
36 سید حسام هاشمیان کارگاه: Updates on KCN Management  11  اردیبهشت
16:30 - 18:00

سالن آرش
37 سمیرا یادگاری کارگاه: Optic Neuropathies  11  اردیبهشت
14:30 - 16:00

سالن آرش
38 ابراهيم آذري پور ماسوله کارگاه: OCT in Glaucoma  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن توسن
39 نازنین ابراهیمی ادیب کارگاه: Uveitis  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن آرش
40 مسعود اقصايي فرد سمپوزیوم: Myopia Prevention, Past, Present and Future  12  اردیبهشت
11:00 - 12:30

سالن آزادگان
41 محمدرضا اکبری کارگاه: Approach to Diplopia  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن گلشن
42 فاطمه بازوند سمپوزیوم: Age Related Macular Degeneration and Pachychoroid  12  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن آزادگان
43 عباس باقري کارگاه: Approach to Diplopia  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن گلشن
44 اميرهوشنگ بهشت نژاد Photo and Film Festival  12  اردیبهشت
17:30 - 19:00

سالن کاسپین
45 محمدمهدي پرورش سمپوزیوم: Age Related Macular Degeneration and Pachychoroid  12  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن آزادگان
46 محمود جباروند کارگاه: Femtosecond Applications for Anterior Segment Surgery  12  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن سروش
47 حسن خجسته جعفري Photo and Film Festival  12  اردیبهشت
17:30 - 19:00

سالن کاسپین
48 رامين دانشور كاخكي کارگاه: OCT in Glaucoma  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن توسن
49 محمدطاهر رجبي کارگاه: Orbital Imaging  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن سروش
50 محمدطاهر رجبي کارگاه: کارگاه آمادگی شرکت در آزمون های چشم پزشکی  12  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن آرش
51 رامك روحي پور کارگاه: Vitreoretinal Considerations for General Ophthalmologist  12  اردیبهشت
11:00 - 12:30

سالن سروش
52 حمید ریاضی اصفهانی کارگاه: کارگاه آمادگی شرکت در آزمون های چشم پزشکی  12  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن آرش
53 محمد زارعی کارگاه: Uveitis  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن آرش
54 مسعود سهيليان کارگاه: Uveitis  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن آرش
55 مونا سيد صفي زاده کارگاه: OCT in Glaucoma  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن توسن
56 هرمز شمس کارگاه: Vitreoretinal Considerations for General Ophthalmologist  12  اردیبهشت
11:00 - 12:30

سالن سروش
57 علي صادقی طاری کارگاه: Orbital Imaging  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن سروش
58 سيدضياءالدين طباطبائي محمدي کارگاه: Orbital Imaging  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن سروش
59 احمد عامري سمپوزیوم: Myopia Prevention, Past, Present and Future  12  اردیبهشت
11:00 - 12:30

سالن آزادگان
60 پریسا عبدی سمپوزیوم: Management of Complications & Challenging Cases in Refractive Surgery  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن آزادگان
61 پریسا عبدی کارگاه: کارگاه آمادگی شرکت در آزمون های چشم پزشکی  12  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن آرش
62 قاسم فخرايي کارگاه: OCT in Glaucoma  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن توسن
63 رضا كارخانه سمپوزیوم: Age Related Macular Degeneration and Pachychoroid  12  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن آزادگان
64 عليرضا كشتكار جعفري کارگاه: Approach to Diplopia  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن گلشن
65 عليرضا لاشيئي سمپوزیوم: Age Related Macular Degeneration and Pachychoroid  12  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن آزادگان
66 گلشن لطيفي Rapid Fire Case Presentation  12  اردیبهشت
16:00 - 17:30

سالن کاسپین
67 مهرداد محمدپور کارگاه: Femtosecond Applications for Anterior Segment Surgery  12  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن سروش
68 سيامك مراديان کارگاه: Vitreoretinal Considerations for General Ophthalmologist  12  اردیبهشت
11:00 - 12:30

سالن سروش
69 سيدمحمد ميرآفتاب سمپوزیوم: Management of Complications & Challenging Cases in Refractive Surgery  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن آزادگان
70 آرش ميرمحمد صادقي Rapid Fire Case Presentation  12  اردیبهشت
16:00 - 17:30

سالن کاسپین
71 آرش ميرمحمد صادقي سمپوزیوم: Myopia Prevention, Past, Present and Future  12  اردیبهشت
11:00 - 12:30

سالن آزادگان
72 سيدحسن هاشمي سمپوزیوم: Management of Complications & Challenging Cases in Refractive Surgery  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن آزادگان
73 سيدجواد هاشميان کارگاه: Femtosecond Applications for Anterior Segment Surgery  12  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن سروش
74 محمدناصر هاشميان سمپوزیوم: Management of Complications & Challenging Cases in Refractive Surgery  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن آزادگان
75 عليرضا هدايت فر کارگاه: Uveitis  12  اردیبهشت
14:00 - 15:30

سالن آرش
76 عليرضا اسماعيلي سمپوزیوم: Angle Closure Disease  13  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن آزادگان
77 عليرضا برادران رفيعي کارگاه: Updates on keratoplasty  13  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن سروش
78 حسن خجسته جعفري کارگاه: OCTA  13  اردیبهشت
11:00 - 12:30

سالن کاسپین
79 مهدي خداپرست زواره سمپوزیوم: Cataract Surgery (Video-based)  13  اردیبهشت
11:00 - 12:30

سالن آزادگان
80 رضا زارعي سمپوزیوم: Angle Closure Disease  13  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن آزادگان
81 مهران زارعی قنواتی کارگاه: Updates on keratoplasty  13  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن سروش
82 مهدی شریف زاده سمپوزیوم: Angle Closure Disease  13  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن آزادگان
83 محمدرضا صداقت سمپوزیوم: Cataract Surgery (Video-based)  13  اردیبهشت
11:00 - 12:30

سالن آزادگان
84 محمدرضا فلاح تفتي سمپوزیوم: Cataract Surgery (Video-based)  13  اردیبهشت
11:00 - 12:30

سالن آزادگان
85 خليل قاسمي فلاورجاني کارگاه: OCTA  13  اردیبهشت
11:00 - 12:30

سالن کاسپین
86 فریبا قاسمی کارگاه: OCTA  13  اردیبهشت
11:00 - 12:30

سالن کاسپین
87 حامد قاسمی کارگاه: Updates on keratoplasty  13  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن سروش
88 معصومه محبي کارگاه: Updates on keratoplasty  13  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن سروش
89 زکیه واحدیان سمپوزیوم: Angle Closure Disease  13  اردیبهشت
08:30 - 10:30

سالن آزادگان


ورود شرکت کنندگان اخبار گالری
نام کاربری :
کلمه عبور :
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
جشنواره فیلم و عکس حامیان سمینار نهمین سمینار چشم پزشکی ترجمانی